ART / Oil paintings / Oil painting 6013159
nr 601 3159
OIL PAINTING
unsigned, still life, 56x45, krackeleringar.
osignerad, stilleben, 56x45
Condition: krackeleringar
100
SEK 450
Monday September 28 2009
at 18:29:46
250 kr
400 kr
400 kr